uk
Новини світуПро нас

Захоплююче повернення "Піттсбург Пінгвінс" зберігає мрії про плей-офф

Стаття з новинами пройшла перевірку з кількох незалежних джерел. Ми значно спростили доступ до статті для читачів, оскільки використали Штучний Інтелект для перекладу її українською.
У вівторок увечері "Піттсбург Пінгвінз" організували захоплюючий камбек проти "Нью-Джерсі Девілс", а Сідні Кросбі та Євген Малкін взяли кермо влади в свої руки. Незважаючи на відставання 3:1 після двох періодів, «Пінгвіни» забили колосальні п'ять голів у третьому періоді та забезпечили перемогу з рахунком 6:3.

Кросбі та Малкін: динамічний дует

Кросбі та Малкін закинули шайбу двічі у вирішальному третьому періоді, продемонструвавши свій досвід та лідерство у згуртуванні своєї команди до несподіваної перемоги. Ця перемога, після перемоги над «Нью-Йорк Рейнджерс» з рахунком 5:2 минулої ночі, ставить «Пінгвінів» у комфортні 4-0-2 в останніх шести іграх. Перемога зберегла мрії "Пінгвінів" про плей-офф, оскільки вони відстають від "Вашингтон Кепіталс" лише на три очки за друге місце в Східній конференції. Оскільки в регулярному чемпіонаті залишилося лише сім ігор, кожне очко має вирішальне значення для «Піттсбурга» в його прагненні до місця в плей-офф.

Тренер «Піттсбурга» високо оцінив стійкість команди

Тренер «Піттсбурга» Майк Салліван високо оцінив завзятість своєї команди, визнавши, що, хоча вони не показали свою найкращу гру, вони знайшли спосіб тріумфувати. "Я думав, що це сміливі зусилля наших хлопців", - сказав Салліван. "Я віддаю нашим гравцям велику заслугу. Ми зависли там і окопалися». Камбек «Пінгвінів» був запалений голом Кросбі в більшості на початку третього періоду, а потім голом Малкіна з відхиленням, який зрівняв рахунок 3:3. Потім Рікард Ракелл вивів «Піттсбург» вперед, а Малкін забив ще два голи, забезпечивши перемогу. Особливо примітною була гра Малкіна, всі три його очки припали на третій період.

"Дияволи" пішли розчаровані після здачі лідерства

Однак "Дияволи" залишилися розчарованими після того, як змарнували перевагу у два м'ячі. Тренер «Нью-Джерсі» Тревіс Грін визнав сильну гру своєї команди в перших двох періодах, але поскаржився на її помилки в третьому. "Прикро з тим, наскільки добре ми грали в перших двох періодах", - сказав Грін. Повернення «Пінгвінів» підкреслило їхню стійкість і рішучість, оскільки вони не дозволили дефіциту стримати їх. Перемога не тільки підтримує їхні надії на плей-офф, але й є свідченням здатності команди піднятися на висоту, коли це найважливіше.

Поштовх у плей-офф у розпалі

Оскільки регулярний сезон добігає кінця, «Пінгвінам» потрібно зберегти свою міцну гру та використовувати будь-яку можливість, щоб забезпечити собі місце в плей-офф. З Кросбі та Малкіном на чолі, Піттсбург готовий зробити ривок наприкінці сезону та потенційно посіяти хаос у плей-офф. Вражаючий камбек "Піттсбург Пінгвінс" проти "Нью-Джерсі Девілс" продемонстрував їхню стійкість і рішучість. Очолювані Сідні Кросбі та Євгеном Малкіним, «Пінгвіни» забили п'ять голів у третьому періоді та забезпечили собі надзвичайно важливу перемогу. Оскільки їхні надії на плей-офф все ще на плаву, Піттсбург прагнутиме розвинути цей імпульс для поштовху до плей-офф наприкінці сезону.